Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona janë ndër çiftet më të këndshme të shoubizit.

Ata u bënë prindër në moshë të re dhe tani po shijojnë jetën me familjen e tyre të vogël, shkruan “Kosovarja”.

Egzona dallohet për paraqitjet e saj plotë elegancë dhe stilin unik si në përditshmëri, ashtu edhe në raste special.

Sonte ajo bashkë me Albatritin kanë shkëlqyer në një dasmë. E pranë njëri-tjetrit ata duken vërtetë të mrekullueshëm. Çift perfekt./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË