Albërije Hadërgjonaj ka provokuar me robdishan.

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe duket joshëse.

Ajo shihet e veshur me robishan dhe gjoksin e ka zbuluar po ashtu.

“Mirëmëngjesi” ka shkruar ajo në foton të cilën e ka realizuar në Kaliforni. Albërija është aktive në rrjete sociale dhe shpesh publikon foto qoftë provokative apo edhe nga ndonjë sukses i saj në muzikë.

“Pa të nuk mundem” titullohet projekti i saj i fundit muzikor i publikuara para një muaji, këngë kjo e cila u pëlqye nga fansat e këngëtares./Lajmi.net/

aln

MUND TË JU PËLQEJNË