Kanë kaluar plot 13 vite që kur bukuroshja Besa Gashi e rrëmbeu kurorën e më të bukurës së Kosovës.

Mirëpo, pavarësisht kësaj format trupore dhe bukuria e saj nuk kanë ndryshuar, zeshkania vazhdon të mbetet ende një yll, shkruan “Kosovarja”.

Ajo po ashtu shquhet edhe si një femër mjaft elegante ku gjithmonë kujdeset që dukja e saj që të jetë sa më në nivel.

Kur flasim për këtë aspekt duke u njohur si një nga femrat më të bukura në Kosovë, ajo asnjëherë nuk zhgënjen me paraqitjet e saja publike.

Besa është e martuar me Albert Krasniqin ndryshe ish menaxheri i labelit “Babastars”, me të cilin kanë një vajzë bukuroshe.

Sot si çdo herë tjetër Besa dhe Alberti na tregojnë së çfarë domethënie kanë dy zemra e një emër, e pikërisht ai emër quhet dashuri.

E dashuria e tyre vërehet edhe në fotot e postuara tek Besa, ku shihen shpesh bashkë më vajzën e tyre, gjë që flet dhe dëshmon një bashkëshortësi perfekte./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË