Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu përveç suksesit që ka në televizion është edhe një femër e suksesshme në biznes.

Së fundi Alketa Vejsiu ka organizuar ‘Class fashion show’ ku mblodhi emra të njohur të modës dhe artit në një shfaqje të një niveli tjetër.

Por, Alketa vëmendje morri edhe me dukjen e saj e cila çdo herë është trendi dhe stil, në një veshje unike në të zeza biondina seksi dukej mjaft joshëse.

Ndryshe, ajo u shfaq tërë shkëlqim dhe tejet tërheqëse.

MUND TË JU PËLQEJNË