Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayışman po presin që të vijë në jetë fëmija i tyre i parë, shkruan lajmi.net.

Këtë e kishte bërë të ditur vetë Almeda e cila po shijon në maksimum ditët e shtatzënisë.

Ajo madje ka filluar të zbukurohet akoma më shumë dhe kjo vihet re në një foto të fundit të publikuar në të cilën shihet më e shëndoshë.

Por vërtetë mahnitëse, e që këtë do ta shihni në vijim.

MUND TË JU PËLQEJNË