Almeda Abazi ka publikuar imazh me Efehanin.

Almeda Abazi është mjaf aktive në rrjete sociale me postimet që bën, aktorja minuta më parë ka ndarë një imazh me të birin e saj.

Në postimin shumë të këndshëm, Efehan shihet nën përqafimin e nënës së tij.

Kujtojmë se ditë më parë në një intervistë babai i tij dhe Tolgahan ishte shprehur shumë krenar se i biri është gjysmë shqiptar dhe për këtë arsye ai nuk ndihet si i huaj kur shkel në trojet shqiptare. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË