Ambasadorët e shteteve të QUINT-it të cilët për më shumë se një orë ishin prezentë në takimin me liderin e VV-së, Albin Kurtin dhe atë të LDK-së, Isa Mustafën, kanë dalë nga takimi i cili u mbajt me dyer të mbyllura në Kuvendin e Kosovës

Takimi mes Kurtit e Mustafës filloi në orën 17:00-të, ndërsa 1 orë më pas i’u bashkëngjitën edhe ambasadori gjerman, Christian Heldt dhe ai i Britanisë, Nikolas Abbot së bashku me shefen e zyrës së BE-së, Nataliya Apostolova.

MUND TË JU PËLQEJNË