Amine dhe Ozil ishin të ftuar në martesën e Sead Kolasinac.

Javë më parë aktorja turke Amine Gulse dhe futbollisti i Arsenalit Mesut Ozil i dhanë fund beqarisë, shkruan lajmi.net.

Dasma e tyre u flit për një kohë të gjatë nëpër media, ku ndër të ftuarit ishte edhe presidenti Erdogan.

Tani çifti ishin prezent në një tjetër dasmë. Aktorja turke ka publikuar një fotografi në Instagram duke i uruar një jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit Sead Kolasinac dhe Bella Kolasinac.

MUND TË JU PËLQEJNË