U bë fytyrë publike nga dasma e saj madhështore, dhe tashmë shumë e dashur për njerëzit.

Është kjo Andrra Destani gruaja e këngëtarit nga Shqipëria, Sinan Hoxha, shkruan “Kosovarja”.

Andrra dallohet për elegancë e sharm.

Meqë fustanet i krijon vet, din edhe çfarë të zgjedh për vete.

E sot ajo ka përzgjedhur një fustan madhështor, në të cilin duket si princeshë.

Edhe këtë herë si gjithmonë reflekton bukuri dhe ëmbëlsi.

Kujtojmë se, Sinani e Andrra janë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Ansi. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË