Në një intervistë të fundit, Angela Martini i ka dhënë edhe disa këshilla për vajzat e reja.

Bukuroshja shqiptare, ishte mysafire në emisionin ‘Vip Club’ kur foli për karrierën dhe jetën e saj private, shkruan lajmi.net

Gjatë bisedës, ajo ka treguar se ka dashur që e vogël të bëhej modele, por në moshën 21-vjeçare vendosi të ndjekë këtë ëndërr.

Andaj ajo i ka edhe disa këshilla për vajzat e reja të cilat janë: Të jenë vetvetja, të kenë besim tek vetja e të mos dëgjojnë çfarë thonë të tjerët.

MUND TË JU PËLQEJNË