E pëlqejnë të gjithë dhe e admirojnë për guximin e saj që ka shfaqur gjithmonë në skenë.

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini është personazhi më i famshëm sa i përket pistave të modës dhe pasarelave të bukurisë, shkruan Kosovarja.

Kur bëhet fjalë për të menjëherë na shkon në mendje se çfarë ka bërë apo cili është provokimi i radhës që ka prezantuar.

Por, këtë herë nuk po të flasim fare për këtë, pasi do të përkushtohemi nga një anë tjetër e jëtës së saj dhe ajo është jeta private.

Për jetën e bukuroshes shqiptare rrallë që di ndonjë njeri, pasi në këtë pjesë asnjëherë nuk ka dhënë shumë.

Kurse, sonte ne do iu shpalosim diçka shumë interesante dhe të pathënë më parë për të, më konkretisht rreth sjelleve të babait dhe njerkës së saj.

Se si janë sjellur ata me të, a e kanë dashur apo keqtrajtuar, këtë mund ta kuptoni vetëm përmes storjes në vazhdim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË