Angela po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Angela Martini është një nga modelet dhe femrat më seksi shqiptare.

Supermodelja e famshme, edhe në pozat që publikon vjen joshëse dhe vë në pah format e saj të përkryera.

Këtë e bëri edhe së fundi me një fotosesion tejet sensual. Modelja pozoj e shtrirë në vaskë teksa të veshur kishte një fustan të shkurtë që theksonte format e saj të trupit.

Ajo dukej në super formë dhe goxha ‘përvëluese’./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË