Modelja dhe shkrimtarja Angela Martini është paraqitur tepër sensuale në fotot e fundit

Bukuroshja shqiptare ka filluar që të aktivizohet kohëve të fundit nëpër rrjetet sociale.

Ajo pritet që së shpejti të promovohet edhe si shkrimtare, pasi që ka shkruar disa libra të cilat, sipas saj, janë të bazuara në jetën e vërtetë të disa familjarëve të saj.

Angela ka postuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të bardh, ku bën një pozë sensuale, derisa poshtë fotografisë shkruan “Du ende”.

Por, interesant në këtë foto është komenti i fotografit të njohur shqiptar në Amerikë, Fadil Berisha i cili i ka komentuar Angelas duke i thënë: Të dua, me mungon”.

Nga ana tjetër për Angelan është përfolur se ajo është ndarë nga partneri i saj, Dragos Savulescu.

Angela ka disa muaj që nuk ka publikuar foto me partnerin e saj, kurse Dragos e ka mbyllur tërësisht llogarinë e tij në Instagram. /GazetaExpress/

MUND TË JU PËLQEJNË