Angela Martini ka udhëtuar për në Shqipëri.

Angela Martini ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të cilën e realizoi në aeroportin e Rinasit.

Modelja në atë fotografi, u shfaq e veshur me një palë xhinse dhe një këmishë të gjatë, teksa dukej në formë të mirë.

“Ndalesë e shkurtër te më e dashura ime Shqipëri”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Angela Martini është e martuar me Dragos Savulescun. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË