Në ngjarjen përfundimtare të fansave të Disney që po zhvillohet aktualisht në Anaheim, CA, dhjetëra të famshëm dhe emra të mëdhenjë kanë marrë pjesë.

Midis tyre ishte edhe Angelina Jolie aktorja 44 vjeçare e cila u shfaq me një fustan të zi që i shkonte shumë.

Aktorja ikonike si gjithnjë u pa tejet elegante dhe e bukur duke u komentuar pozitivisht nga fansat.

Jolie e mbante pamjen e saj të thjeshtë me një shkëlqim natyral dhe la flokët e saj të drejtuara që i shkonin shumë.

Kujtojmë që ajo ka qenë në fokus të mediave rozë për një kohë të gjatë për shkak të divorcit të saj me aktorin e njohur Brad Pitt.

MUND TË JU PËLQEJNË