Angelina Jolie ka gjetur kohë në agjentën e saj të ngjeshur për të dale në shoping me vajzën e saj Vivienne.

Mamaja u pa krenare duke u kënaqur në krah të vajzës së saj 10 vjeçare, transmeton Indeksonline.

Dyshja u shfaqën në Los Anxhelos, Anxhelina e veshur me një fustan të bardhë teksa vajza e saj me xhinse dhe maic të thjeshtë.

Aktorja 44 vjeçare dukej për mrekulli përkrah vajzës së saj.

MUND TË JU PËLQEJNË