Angelina Shala femër e fortë në biznes, këngëtare, e tani edhe aktore.

E përfolur për karrierën e saj dhe masivisht për jetën private, tashmë të njohur, Angelina po hedh edhe një hap të ri.

Bukuroshja shqiptare tani do ta sprovoj vetën në fushën e aktrimit, pasi është bërë pjesë e serialit “Kthetrat”, që vjen me 36 epsiode.

Siç kuptojmë, Angelina do të luaj karakterin e Vaneses, që thuhet se do të jetë një personazh mjaftë intrigues.

Regjisor i këtij seriali është Adem Kicaj. Seriali në fjalë është prodhim i televizionit të parë shqiptar në Evropë, “Syri Blue”.

MUND TË JU PËLQEJNË