Aktorja e famshme, Angelina Jolie duket se po i përjeton rëndë lidhjet e ish burrit të saj, Brad Pitt.

Një burim i afërt me të tregon se ajo nuk dëshiron të dëgjojë asnjë lajm lidhur me romancat e reja të Brad.

43 vjeçarja edhe pas dy vitesh ndarje dhe një betejë të gjatë mbi kujdestarinë e fëmijëve, tronditet kur i vinë lajme të tilla.

Brad Pitt u bë temë e shtpit rozë pasi po raportohet se gjeti dashuri të re me bionden, Sat Hari Khalsa.

Janë apo s’janë të vërteta thashethemet, nuk ka ndryshim për Angelinen, sepse është e qartë se ajo ende ka ndjenja për ish burrin e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË