Spikerja e lajmeve dhe ish kryeministri Ramush Haradinaj prapë u shfaqën të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Por, kësaj radhe me një arsye më të veçantë se herave tjera, shkruan”Kosovarja”.

Jemi mësuar ti shohim bashkë thuajse në cdo hap që bëjnë. Me kalimin e kohës veç e kanë forcuar dashurinë e tyre.

Por sot çifti kanë një arsye të madhe për të festuar e qenë të lumtur.

Anita feston ditëlindjen, ku nuk kanë munguar urimet e shumta.

Dhe asesi nuk do kishte kuptim fillimi i ditëlindjes pa këtë moment magjik me bashkëshortin./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË