Anxhelina duket se nuk po mund t’i duroj fare sytjenat.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është aktive në rrjete sociale.

Në fotot që i publikon në Instagram në sy bie stili i veçantë i veshjes e edhe një detaj. Anxhelina ka lënë përshtypje se nuk i duron dot sytjenat pasi në shumicën e fotografive pozon pa to.

Para pak minutash me ndjekësit e ka ndarë një imazh në të cilin duket po aq joshëse sa në fotot e më hershme.

E veshur me të kuqe, Anxhelina ka treguar edhe njëherë elegancën dhe sa seksi di të duket.

MUND TË JU PËLQEJNË