Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon të jetë aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo së fundmi i ka publikuar disa foto nga plazhi dhe ka marrë të gjithë vëmendjen me bikini të lagura.

Anxhelina para pak minutash ka provokuar me një foto nga shtrati dhe ani pse nuk ka treguar shumë ashtu siç di, prap se prapë duket seksi.

Këngëtarja shqiptare po shoqërohet me emra të njohur botëror si Kendall Jenner të cilën e takoi në ditëlindjen e mikut të saj, grimerit Ariel.

MUND TË JU PËLQEJNË