Arbenita Ismajli po vazhdon të mahnisë me bukurinë e saj.

Modelja kumanovare e cila jeton dhe vepron në Amerikë për një kohë shumë të shkurtë arriti të bëhet një emër i madh, shkruan “Kosovarja”.

Kjo jo vetëm për faktin se është një modele dhe e kemi parë shpesh edhe në klipe të artistëve tanë, por edhe për lidhjen me reperin Fero, ani pse kohët e fundit thuhet se janë ndarë.

Mirëpo, protagonistët nuk kanë dhënë ende ndonjë deklaratë, përveç se ata kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale si dhe çdo foto të bërë së bashku.

Por, sonte Arbenita jo vetëm që vjen shumë joshësë si zakonisht por ajo befasoi me ambientin se ku e shkrepi fotografinë duke pozuar para shtratit e ku shihen dy jastëk.

Mos vallë, janë duke vazhduar lidhjen fshehtas të gjithëve Fero dhe Arbenita, apo si qëndron puna?./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË