Fero dhe Arbenita janë ndër çiftet më të përfolura të shoubizit shqiptar.

Ata së fundi janë përfolur për një ndarje, por dyshja kishin vendosur që lidhjen e tyre ta mbajnë te fshehtë.

Arbenitës i doli një video ku shihet duke u puthur me një djalë tjetër, por ajo foli publikisht duke thënë se ajo ishte bërë para 4 viteve.

Tani është shfaqur një fotografi intime e Feros dhe Arbenitës, foto ndryshe sic jeni mësuar të shihni dyshen.

Kujtojmë që Fero po shijon suksesin e këngës së fundit, ndërsa Arbenita vazhdon te jetë ndër modelet më të kërkuara në industrinë e modës.

MUND TË JU PËLQEJNË