Arbenita ka habitur të gjithë me veprimin e bërë.

Fero dhe Arbenita Ismajli janë përfolur prej kohësh se kanë marrë vendimin për t’u ndarë.

Çifti hoqi të gjitha fotografitë nga rrjetet sociale dhe nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Fero dhe Arbenita në fakt nuk janë ndarë dhe me sa duket kanë qenë gjithë kohës bashkë.

Të paktën kështu na bën të besojmë modelja shqiptare.

E cila sot gjatë ditës ka publikuar në Instastory, këngën e re të Feros ‘Jom rrit’.

MUND TË JU PËLQEJNË