Po e shikove një herë gjithmonë të mbetet në mendje.

Arbenita Ismajli me plot kuptimin e fjalës konsiderohet si femra më e bukur dhe më tërheqëse në shqiptari, shkruan Kosovarja.

Ajo në fakt plotëson të gjitha premisat për të mbartur në vete këtë epitet, sepse sa herë përmendet emri i saj të gjithë bëhen kuriozë për të ditur se çfarë ka bërë apo ku gjendet.

Linjat e saj, trupi i formësuar e bukuria e rrallë ka bërë që të ndjekin me mijëra ndjekës në faqen e saj personale Instagram.

E sikur të mos mjaftohej kjo, tani po del që emri i saj ka ndikuar që fama e Feros të rritet e ta ndjekin më shumë në krahë të saj.

Për këtë nuk janë vetëm fjalët që do i shihni, por edhe imazhet do të iu bindin, madje aq sa do të bindeni edhe do të habiteni… /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË