Arbenita Ismajli është kthyer shpejt në një prej modeleve më të ndjekura e të komentuara në shoëbizz-in shqiptar, sidomos pas lidhjes me reperin Fero.

Që nga deklaratat e dashurisë për njëri-tjetrin e deri tek komentet, në çdo hap të lidhjes së tyre duket se ka shumë interes.

Modelja simpatike është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto e video nga më të ndryshmet si nga përditshmëria e saj ashtu edhe nga profesioni.

Shpesh herë ka publikuar foto të familjarëve të saj, kryesisht motrave dhe tani erdhi momenti të na prezantonte edhe me vëllain e saj.

Ky i fundit feston ditëlindjen, por mësuam se e acaron shumë Arbenitën. Të paktën kështu ka shkruar modelja në foton e publikuar në instastory ku i uron ditëlindjen vëllait të saj të vogël dhe acarues.

Ndërkohë që ka një pyetje për ju vajza, “a nuk është i mirë?”.

 

MUND TË JU PËLQEJNË