Arbenita Ismajli i ka hipur në qafë Feros.

Reperi Fero dhe e dashura e tij Arbenita Ismajli po vazhojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara në botën e shoubizit.

Jeta e tyre private ka qenë dhe vazhdon të jetë në fokusin e mediave rozë, sidomos tani kur Fero erdhi me projektin e ri muzikor dhe në klip e mori Arbenitën.

Çifti dukeshin më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit njësoj si edhe sot kur po e shijojnë suksesin e “Ride or die”.

Arbenita i ka bërë disa postime në Instagram dhe në njërën prej tyre shihet se i ka hipur në qafë Feros./Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË