Arbenita Ismajli nuk është më emër i panjohur për ne.

Ajo u mediatizua dhe u bë e njohur që kur u kuptua për lidhjen e saj me Feron, dhe që nga ai moment të gjitha portalet dhe mediat mirren me të, shkruan Kosovarja.

Arbenita edhe kur nuk bën asgjë përbën lajm dhe zgjon kureshtje, kjo sepse ajo po zë vendin e të gjitha modeleve si për linjat trupore ashtu edhe për bukuri.

Këtë po e dëshmojnë fotografitë dhe fotosesionet e njëpasnjëshme, e cila nuk ka të ndalur duke sjellë, dhe gjithmonë me poza nga më të ndryshmet e nga më të veçantat.

A do të thotë kjo se ajo po mundohet të tregojë se është modelja e vetme dhe e vërtetë në vend, apo si mund të jetë puna e saj? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË