Arbenita Ismajli është një nga modelet më joshëse shqiptare.

Arbenita Ismajli ka publikuar një fotografi të re në Instagram me të cilën si çdo herë tjetër ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me fizikun e saj.

Ishte bërë një kohë e gjatë që modelja nuk po publikonte foto të tilla në bikini, po sa shpërndau imazhin ajo pranoi mijëra pëlqime dhe shumë komente pozitive për linjat trupore.

Dimë se Arbenita është në lidhje me reperin Fero dhe kjo është një nga arsyet pse ajo është kaq shumë e pranishme në titujt e mediave rozë. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË