Modelja e njohur Arbenita Ismajli po befason përditë me postimet në Instagram.

Nuk kalon ditë që postimet e saj të shpëtojnë pa marrë vëmendje, qoftë për tu komentuar pozitivisht qoftë edhe për tu kritikuar, shkruan “Kosovarja”.

Por që nga koha kur përflitet për ndarjen nga reperi kosovar Fero më shumë e kritikojnë reperin që u nda nga e gjithë kjo femër, se vetë Arbenitën.

E tek sa modelja postoi disa imazhe mbi të cilat shkroi se po ndien të ftohtë, mjaftoj kjo fjalë e saj dhe menjëherë e vërshuan komentet.

Madje, dikush i drejtoher reperit : “Mos e le vet ftoht e ka”.

Se sa do shkojnë kjo lutje në vesh të reperit mbetet të shihet./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË