Dita-ditës veç po i rritet fama, kjo falë emrit që bëri në botën e modelizimit.

Flasim për Arbenita Ismajlin, modelen nga Kumanova e cila ka kohë që jeton dhe vepron në Amerikë, shkruan “Kosovarja”.

Ka ditë madje që po mban në grusht publikun duke iu sjellë imazhe e video në të cilat shfaqet çdo herë joshëse e provokuese.

E shumë përfolur edhe për lidhjen me reperin Fero, ku si një çift i showbizit natyrisht që u përballen me thashetheme e spekulime të shumta.

Arbenita po ashtu si një modele e njohur është edhe imazh i shumë kompanive botërore.

Por, sot Arbenita ndrysh nga herët tjera solli një instastory ku me një efekt ajo bëri në faqet e saja dy shqiponja.

Kështu po e dëshmon modelja se është krenarë se është shqiptare./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË