Arbenita duket tërheqëse e veshur elegante.

Modelja Arbenita Ismajli është një prej emrave më të komentuar të momentit, e gjithë kjo shkak i lidhjes së dashurisë dhe jo vetëm.


Ajo njihet si një ndër femrat tërheqëse e cila karrierën e ka nisur e po e vazhdon jashtë vendit.

Suksese po arrin edhe Fero i cila ka performuar dje në ‘Alba Festival’, festival ky që mblodhi emra të shumtë të estradës, edhe Rita Orën.

Ajo çfarë ra në sy po ashtu është se e ka shoqëruar e dashura e tij Arbenita e cila më pas ka pozuar në prehërin e reperit./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË