Arbenita dhe Fero po i shijojnë pushimet në Greqi.

Modelja Arbenita Ismajli dhe i dashuri i saj, reperi Fero, janë duke i shijuar pushimet në Greqi.

Nga atje dyshja me ndjekësit po ndajnë foto nga më të ndryshmet e së fundmi Arbenita ka ardhur me poza joshëse në bikini.

Kujtojmë se atje ajo dhe Fero po i realizojnë edhe xhirimet e klipit të ri të reperit pjesë e së cilave do të jetë edhe Arbenita.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Fero nëpërmjet disa postimeve.

MUND TË JU PËLQEJNË