Fero dhe Arbenita janë çift shumë i komentuar në shoubiz.

Fero dhe Arbenita janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursejnë fotografitë ku shihen bashkë.

Dyshja së fundi ishin pre e thashethemeve ku u tha se janë ndarë, por përmes disa imazheve ata e treguan të kundërtën.

Arbenita postoi një foto nga një prej kampanjave në të cilat merr pjesë dhe ka një mesazh për të gjithë.

“Mbylle! Laje gojën para se të flasësh për mua”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Fero ka pak ditë që ka konfirmuar mbarimin e kontratës me kompaninë “On Records”. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË