Arbenita Ismajli ka publikuar një fotografi joshëse në Instagram.

Arbenita Ismajli ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq provokuese, shkruan lajmi.net.

Modelja pozoi nga pishina, ku po relaksohej, ndërsa imazhi ishte vetëm me ngjyra bardhë e zi.

Fotografia e saj mori komente dhe pëlqime të panumërta në Instagram, ku u komplimentua për bukurinë natyrale.

Për ndryshe, Arbenia Ismajli u bë e njohur që prej kohës kur u lidh me reperin Fero.

MUND TË JU PËLQEJNË