Ditët e fundit u përflit shumë mbi ndarjen e mundshme të modelës së njohur Arbenita Ismajlit me reperin Fero.

Kjo për arsye se ata e fshinë njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe më pas mbyllja e llogarisë së Arbenitës rriti dyshimet, shkruan “Kosovarja”.

Por gjitha këto thashetheme bien poshtë pasi çifti e dëshmoj të kundërtën. Është Arbenita ajo e cila u rikthye në Instagram me njo fotografi me Feron.

Çifti duken më të dashuruar se kurrë në krahët e njëri tjetrit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË