E dashura e reperit të njohur Fero vlerësohet si një nga modelet më joshëse shqiptare.

Arbenita Ismajli po merr vëmendje të vazhdueshme me pozat provokuese dhe mjaftë atraktive që po ndanë në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Zeshkanja bukuroshe e cila jeton dhe vepron në Londër po korrë suksese të njëpasnjëshme duke bërë bujë më aktivitete e saj.

E duke qenë se ka një trup e fytyrë të bukur, ajo po e shfrytëzon çdo kohë për të ndarë imazhe të ndryshme për ndjekësit.

Së fundi ajo shfaqet me një fustan madhështor, i cili ia thekson linjat perfekte të trupit dhe belin e hollë, i cili duket sa nuk iu ka këputur.

Modelja ka arritur të formësoj një trup të tillë duke bërë që shumë vajza t’ia kenë lakminë.

Dimë se Arbenita është në lidhje me reperin Fero dhe kjo është një nga arsyet pse ajo është kaq shumë e pranishme në titujt e mediave rozë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË