Ka disa javë që kur mediat u vërshuan me lajme rreth asaj që moderatorja dhe ish misi i njohur Arbnora Ademaj tani po bëhet edhe aktore.

E veçanta e gjithë kësaj se pse bëri kaq bujë të madhe është fakti se Arbnora do të luaj rolin e saj krahë aktorëve më të njohur turk.

Dita ditës ngjarja mori hov edhe më te madh.

Natyrisht duke pasur parasysh që flasim për bukuroshen kosovare Arbnora Admeja pritej që ky lajm do të ngjallte kaq shumë kureshtje.

Madje, sot Arbnora Ademaj është takuar me stafin e serialit si dhe aktoren më të njohur Semra Dinçer e cila po qëndron në Kosovë.

Se a do të shihen bashkë edhe në serial bukuroshja kosovare me atë turke mbetet të shihet./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË