Më e bukura, më e komentuara dhe më e zonja, e këto gjëra Nora i dëshmon çdo ditë me punën dhe përkushtimin e saj, shkruan Kosovarja.

Prezantuesja e emisionit Zone në RTK, mbrëmë me rastin e organizimit të fundvitit ku të pranishëm ishin një numër i madh i kolegëve të saj, ajo me pamjen mahnitëse la nën hije të gjithë.

Vlen sërish të ceket se Nora vazhdon të jetë miss edhe pas dorëzimit të kurorës, e cila në çdo paraqitje mahnitë me sharmin dhe stilin unik.

E kjo gjë shihet edhe në pamjet e realizuara mbrëmë, në të cilat Nora merr tërë vëmendjen jo vetëm të kolegëve por edhe kësaj here të mbarë publikut./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË