Që të dyja shoqe shumë të ngushta e shumë të përmendura për sukseset dhe arritjet, shkruan Kosovarja.

Me që sonte është nata më e frikshme e vitit dhe që të gjithë zgjedhin të duken më ndryshe dhe të transformuar, Shkenda e Arbnora kanë bërë diçka më ndryshe.

Ato këtë natë kanë vendosur të darkojnë së bashku, duke u parë të veshura me shumë klas dhe duken vërtetë zonja të rënda.

Për më tepër shihen edhe imazhet që ato kanë ndarë me ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale, e që s’ka si të mos pëlqehen./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË