Dy bukuroshet kosovare po kalojnë kohë të mrekulleshme në Tajlandë, në një vend përrallorë e që nuk po ndalen me postime të shumta, shkruan Kosovarja.

Atyre iu bashkëngjit edhe jë person i cili për audiencën është fytyrë e njohur, por që prej shumë viteve nuk ishte përmendur.

Aida Troka, është bukuroshja e cila ishte pjesëmarrëse në reality shou Big Brother Albania, e që tashmë po bënë qejf me dy bukuroshet në fjalë.

Arbnora dhe Shkenda po kalojnë çaste të paharrueshme me shoqen e tyre në temperatura tropikale, larg përditshmërisë dhe rutinave që kanë lënë anash për këto ditë.

E për më shumë, tregojnë imazhet në vazhdim./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË