Siç na ka bërë me dije ditë më parë, Arbnora Ademaj, ka ndërruar pak ambientin.

Kështu duke qenë sa ma larg angazhimeve të punës, ajo shkoi në Tajlandë, duke ia ofruar vetes një pushim mjaft të këndshëm.

Dhe me sa duket ajo po e shfrytëzon mjaft mirë edhe kohën atje, pasi që duket se i ka bërë goxha përshtypje ambienti.

E kjo na bënë të kuptojmë që ajo çdo ditë e më shumë po kalon momente të mira , pasi ajo dita-ditës, poston fotografi nga më të ndryshmet, shkruan Kosovarja.

Në imazhin e fundit që ajo publikoi në Instagram, vjen e veshur me bikini, dhe me një pozë goxha provokative, kështu duke ekspozuar edhe linjat trupore.

Kujtojmë se Arbnora, ështe moderatore e televizionit publik, e cila ka korrë mjaft sukses në këtë drejtim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË