Granit dhe Taulant Xhaka janë dy futbollistët shumë të njohur kosovarë.

Ata janë të dy shumë të suksesshëm në ekipet ku luajnë.

Shumë të përfolura në publik janë edhe nuset e tyre, Arbnora e Leonita.

Leonita muaj me parë është bërë nënë, e tani nënë po bëhet për herë të parë edhe gruaja e Taulantit, Arbnora.

Të dyja duket se kalojnë mirë me njëra-tjetrën. Leonita mbrëmë ka publikuar një foto me të cilën tregojnë si kujdesen në ditët e fundit të shtatzënisë për Arbnorën.

MUND TË JU PËLQEJNË