Edhe pse në vendin tonë po mbizëtëron një mot mjaft i ftohtë, dhe acarues, siç duket dikush nuk e ka duruar këtë gjë.

E pikërisht është moderatorja e njohur, Arbnora Ademaj, e cila me uljen e temperaturave në Kosovë, menjëherë ka marrë marrë një destinacion tjetër

Ajo këtë ditë po qëndron në Tajlandë, ku përmes postimeve të saj të ndryshme, kemi kuptuar se po kalon goxha mirë, shkruan Kosovarja.

Së fundmi, Arbnora publikoi një video në Istagram.

Aty ajo shihej se ishte veshur me bikini, duke ekspozuar më shumë gjoksin, e që besa përmes kësaj video, na bëri të ia kemi lakmi për kohën e mirë që po mbretëron në Tajlandë.

E për këtë, video flet edhe vet… /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË