Arbora Ademaj listohet në mesin e femrave më të bukura shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Që kur rrëmebu kurorën e më të bukurës në vitin 2007 ajo mori vëmendje të vazhdueshme, dhe e ruajti këtë epitet për vite.

E në vazhdimësi bukuroshja e ka dëshmuar se përveç si një femër e bukur ajo është një e zgjuar dhe shumë e talentuar.

Arbnora është përdoruese e rrjeteve sociale dhe ndanë me ndjekësit aktivitetet e saj.

Ajo merr një muër të madh vlerësimesh e komente pozitive për sharmin që shfaq përmes fotografive të saj.

Sot ajo paraqitet tejet joshëse e veshur në të kuqe. Thjeshtë impresionuese./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË