Arbnora Ademaj ka rrëfyer për të kaluarën, të tashmen dhe të ardhmen e saj.

Bukuroshja kosovare i është përgjigjur shumë pyetjeve profesionale e provokative.

Ndër të tjera, Nora është pyetur edhe për pozitën e preferuar në shtrat.

“Preferoj me flejt, sidomos me flejt rahat. Pozita e preferuar në shumë është në shpinë” është përgjigjur në humor Arbnora.

Ademaj ka folur edhe për projektin e saj të ri duke marrë pjesë në një serial turk.

MUND TË JU PËLQEJNË