Vala

Prezantuesi më i famshëm shqiptar, Ardit Gjebrea feston ditëlindjen.

Mund të themi se pari i “E diela shqiptare” është rritur në skenë, sepse për herë të parë ka kënduar në moshën 5 vjeçare.

Ardit Gjebrea është edhe kantautor i shumë veprave muzikore.

Ai u lind me 7 qershor të vitit 1963 dhe sot feston 56 vjetorin./gazetametro.net

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË