Njëra modele, tjetra blogere shumë e njohur, të dyja kanë stil dhe janë mjaftë të pëlqyera nga publiku.

Ariana Fejzullahu dhe Arbenita Ismajli janë ndër fytyrat publike që përfliten shpesh dhe janë pjesë e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu merr çdoherë vëmendje me paraqitjet plotë stil dhe shijen e veçantë.

E duke qenë se edhe Arbenita është modele as asaj nuk i mungojnë paraqitjet unike.

Por së fundi ato janë pshfaqur të veshur njejtë. Me një sako vjeshtore identike bukuroshet pozojnë për Instagram.

Mbase mund të jenë të inspiruar nga njëra tjetra apo kanë shije të njejta. E nëse e shohim se cila publikoj foton e para i bie që Ariana u inspirua nga Arbenita, pasi kjo e fundit me këtë veshje u paraqit dje, kurse Ariana sot.

Megjithatë të dyjave iu rri bukur dhe duken perfekt./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË