Bashkëshortja e Ermal Fejzuallahut po bie në sy me paraqitjet e saj impresionuese.

Ariana po vazhdon të marrë vëmendje të madhe nga publiku e mediat roze, shkruan “Kosovarja”.

ndonëse është nënë e katër fëmijëve, teksa ajo ndihet më në formë dhe thotë se dëshiron akoma fëmijë.

E linjat perfekte të trupit po bëhen shpesh shkak i thahsethemeve në publik, se si arriti ti ruaj e ti formësoj në këtë mënyrë.

Ajo kohë pas kohe po shfaqë sharmin dhe elegancën përmes fotografive të ndryshme.

Sot ajo ka befasur me një imazh tejet joshës. Në fund e këmishë tëë zezë ajo thekson format trupore të admirueshme. Duket tamam si sirenë deti./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË