Ariana Fejzullahu po vazhdon të marrë vëmendje të madhe nga publiku e mediat roze.

Bashkëshortja e Ermal Fejzuallahut po bie në sy me paraqitjet e saj impresionuese, shkruan “Kosovarja”.

Thashethemet më të shpeshta për të bëhen se si arriti ti ruaj linjat perfekte të trupit ndonëse është nënë e katër fëmijëve, teksa ajo ndihet më në formë dhe thotë se dëshiron akoma fëmijë.

Ariana duket se po e mbanë sekret receten e saj të bukurisë, por nuk heziton ta shfaqë sharmin dhe elegancën përmes fotografive të ndryshme.

Bukuroshja shpesh bën eksperimente në pamje dhe sot duket se vendoi të bëj një ndryshim.

Arjo ka prerë flokët dhe ka ndarë një imazh për ndjekësit. Ju pëlqen?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË